top of page
Vyhledat
  • tamarchi

Velikost a váha náušnic

Přidávám přehled velikostí náušnic i představu o jejich váze :)
Začneme s "Baldachins" mají zhruba 1,6 - 2 cm a jsou samozřejmě nejlehčí, je ale nutné u nich zvažovat jak máme píchlé uši, aby se nám při nošení nepřevraceli, pakliže máme dírku příliš nízko.
"Extraordinary" a "Only one" jsou nejtěžší v závislosti na použitém materiálu, kovových komponentech, sklo je všeobecně také o něco težší než keramika, jejich váha jde koordinovat podle přání zákazníka.
Pro denní nošení, pokud špatně snášíme váhu nebo puzetový typ náušnic jsou určitě vhodné ty s francouzskou mechanikou "sparkly" nebo sutaškové "confetti". Ty určitě ještě víc, jsou bezkonkurenčně nejlehčí a na přání mohu už v hotových vyměnit háčky za chirurgickou ocel nebo stříbro, popřípadě zlato.

"Oriental" je řada, která splňuje slogan "velké a lehké" především v případě jednoduchého bižuterního kamenu slzovitého tvaru ve středu. V tom případě se dostáváme při velikosti 6x 8/9 cm na váhu okolo 30 gramů.Pokud si nejste jisti oběmi měřítky, ale přejete si náunšice na míru. Tak můžete využít kontakt. Ráda Vám je vyrobím :)

12 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page